Amerikan panel kapı ve cnc kapılarda her model ve renk seçeneği ile sunulmaktadır.

Mersin Vizyon Mobilya Amerikan Kapı

Amerikan kapılar modern ev dekorasyonunda çok sık tercih edilen kapılar arasında yer alır. Amerikan panel kapı hakkında internet araştırması yapıldığında yerli veya yabancı kaynaklarda pek fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Panel kapıların bugünkü görünümü aslında göbekli ahşap kapılardan gelmektedir. Gelişen entegre tesislerde üretilen mdf plakalar gibi Amerikan Panel Kapı paneli de fındık kabuğunun yüksek basınçla birlikte preslenmesiyle elde edilir. Mersin Amerikan kapı imalatında firma olarak bizler müşterilerimiz bu kapıların herhangi bir darbeye maruz kalma durumunda kolayca göçmeye delinmeye ve ezilmeye uğrayacağını düşündüklerinden onları aydınlatma gereği duyduk. Örneğin Nasıl bir içecek kutusunun üzerine çıktığınızda sizi taşıyabiliyor ise aynı mantığı panel kapılarda düşünebiliriz. Taşıması için üzerine çıktığınız kutunun dik kısımlarında gelen darbeler onu etkilememektedir. Fakat yandan gelecek darbe ile deforme olmaktadır. Amerikan kapılar ise yandan herhangi bir darbeye maruz kalamayacağı için korkulacak bir durum doğurmamaktadır. Mersin Amerikan kapı sıcak presten çıkan kapılar soğuduktan sonra ebatlanır ve boyaya hazır hale gelir. Mersin  vizyon mobilya Amerikan kapı modelleri modern boyahanemizde boya işlemi de yapıldıktan sonra montaja hazır hale gelir. Mezitli Amerikan kapı imalatında bizler firma olarak sektörde ilk sıralarda yer alma hedefi ile çalışmaktayız. Amerikan kapı modellerini görmek için mağazamızı ziyaret edebilir ve ürünlerimizi görebilirsiniz. Kullanımı gayet kolay olan Amerikan panel kapı ahşap kapının aksine sık sık boyanmaya cilalanmaya ihtiyaç duymuyor. Firma olarak uyguladığımız boya piyasaya göre daha yoğun olduğu için su etkisinden daha uzak olmaktadır. Amerikan kapı konusunda çekinmeden firmamızı arayabilir, merak ettiğiniz her şeyi bizlere sorabilirsiniz. Mezitli mobilya olarak her zaman sorduğunuz soruların cevaplarını alabilirsiniz. Kaliteli hizmet için sizleri mağazamıza bekliyoruz.

 

Mersin Vizyon Mobilya Cnc Kapı

Cnc kapılar genelde rezidans kapısı olarak bilinir. Şıklıkları ile göz dolduran bu kapılar da cnc makinası ile kesim işlemi uygulanmaktadır. Cnc kapılar şık görünümleri ile görenleri büyülemektedir. Mersin vizyon mobilya da istediğiniz desende cnc kapı üretimi yapılmaktadır. Siz de evinizde bu şıklığı yakalamak istiyorsanız Mezitli mobilya hizmetinizdedir.

Cnc Kesim makinemiz ile tamamen bilgisayar kontrollü frezeleme, kanal açma, delik delme, ebatlama vb. birçok fonksiyonu hassas şekilde işleme imkânına sahibiz. Kapı ebatlama, cerman açma, kilit ve menteşe yeri açma, kol deliklerinin delinmesi, eğri ve düz kenar kesimleri gibi hizmetleri sunmaktayız.

Hedefleri büyük bir marka olmak yolunda kaliteli iş prensibinden hareket ederek mersin genelinde tüketicisinin kullanım ihtiyaçlarına estetik beğenilerine uygunluğun yanında çok kullanışlı mobilya grupları ve özel tasarım Mobilya çalışmalarımız ile tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sürekli çalışıyoruz. Firma olarak kalite standartları ve estetik çizgisi yüksek ürünlere sahip olmanın avantajı ile kendimizi gösteriyoruz.

Mersin vizyon mobilyanın en ileri teknolojiye sahip üretim hatlarında yemek odaları,  yatak odaları, genç ve bebek odaları, büfe, kütüphane, hazır mutfak, çalışma odası sistemleri, banyo dolapları, vestiyer ve cnc Kapı gibi hemen hemen her ihtiyaca cevap veren mobilya formlarını kapsayan ve yine gelişen geniş bir ürün yelpazesi yer almaktadır.

Siz değerli müşterilerimize yardımcı olurken kazanılan Sağlam Dostluklar bize bu gücü vermiştir. Dilediğiniz zaman mağazamızı ziyaret ederek ve ya iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Kendi imalatımız olan cnc kapılarımız arasından istediğiniz deseni seçebilirsiniz. Cnc kapılarda klasik ve modern tarzda dilediğiniz desen uygulaması firmamızda yapılmaktadır. Size sadece istediğiniz modeli seçmek kalır. Zevkinize uygun her modeli mağazamızda bulabilirsiniz.

İletişim

Adres : Kale mahallesi, Eski Kale Yolu Üzeri No:15 Mezitli – Mersin
Cep :0 537 676 27 23