Mersin Vizyon Mobilya Cnc Kapı

Cnc kapılar genelde rezidans kapısı olarak bilinir. Şıklıkları ile göz dolduran bu kapılar da cnc makinası ile kesim işlemi uygulanmaktadır. Cnc kapılar şık görünümleri ile görenleri büyülemektedir. Mersin vizyon mobilya da istediğiniz desende cnc kapı üretimi yapılmaktadır. Siz de evinizde bu şıklığı yakalamak istiyorsanız Mezitli mobilya hizmetinizdedir.

Cnc Kesim makinemiz ile tamamen bilgisayar kontrollü frezeleme, kanal açma, delik delme, ebatlama vb. birçok fonksiyonu hassas şekilde işleme imkânına sahibiz. Kapı ebatlama, cerman açma, kilit ve menteşe yeri açma, kol deliklerinin delinmesi, eğri ve düz kenar kesimleri gibi hizmetleri sunmaktayız.

Hedefleri büyük bir marka olmak yolunda kaliteli iş prensibinden hareket ederek mersin genelinde tüketicisinin kullanım ihtiyaçlarına estetik beğenilerine uygunluğun yanında çok kullanışlı mobilya grupları ve özel tasarım Mobilya çalışmalarımız ile tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sürekli çalışıyoruz. Firma olarak kalite standartları ve estetik çizgisi yüksek ürünlere sahip olmanın avantajı ile kendimizi gösteriyoruz.

Mersin vizyon mobilyanın en ileri teknolojiye sahip üretim hatlarında yemek odaları,  yatak odaları, genç ve bebek odaları, büfe, kütüphane, hazır mutfak, çalışma odası sistemleri, banyo dolapları, vestiyer ve cnc Kapı gibi hemen hemen her ihtiyaca cevap veren mobilya formlarını kapsayan ve yine gelişen geniş bir ürün yelpazesi yer almaktadır.

Siz değerli müşterilerimize yardımcı olurken kazanılan Sağlam Dostluklar bize bu gücü vermiştir. Dilediğiniz zaman mağazamızı ziyaret ederek ve ya iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Kendi imalatımız olan cnc kapılarımız arasından istediğiniz deseni seçebilirsiniz. Cnc kapılarda klasik ve modern tarzda dilediğiniz desen uygulaması firmamızda yapılmaktadır. Size sadece istediğiniz modeli seçmek kalır. Zevkinize uygun her modeli mağazamızda

Protect Name

CNC Kapı

Project Details

  • 9 Kasım 2014
  • admin

Comments are closed.